Skip to main content

Майстер-клас: Де живе злість?

7 серпня о 16:00

Емоції зазавичай ділять на «хороші» та «погані», і злість зазвичай зараховують до «поганих» емоцій. Діти часто чують від батьків: «Злитися не можна!», «Добрі люди не зляться!» тощо. Такий підхід має свої наслідки – непрожита злість накопичується і «вибухає» у найнесподіваніший момент, коли, здавалося б, немає причини для злості. Від цього страждають усі – й ті, хто зляться, й ті, хто поруч. 

Запрошуємо дітей 10-12 років на майстер-клас «Де живе злість?»

07.08.2024 
о 16:00, zoom 

Ведуча – Анастасія Швець, сертифікована музикотерапевтка, викладачка, корекційно-музична педагогиня, членкиня Асоціації музикотерапевтів України та Української спілки психотерапевтів. 

На майстер-класі діти зможуть:
* дослідити, що їх злить;
* зрозуміти, як вони проживають злість;
* дізнатися, в чому користь злості;
* знайти власний БЕЗПЕЧНИЙ спосіб проживання цієї важливої непростої емоції.

Буде цікаво!

Щоб дитина змогла доєднатися до безоплатного майстер-класу – зареєструйте її тут:
1. Перейдіть у Chat Bot;
2. Оберіть варіант «Вебінари та МК»;
3. Надайте відповіді на питання про себе;
4. Оберіть варіант “Батьки” або “Опікуни” у запитанні “Ви заповнюєте анкету як”.
5. Надайте відповіді на питання про дитину;
6. Оберіть бажаний захід зазначивши його номер.
7. Натисніть “Завершити реєстрацію”.

Захід відбувається в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Зупинка: Я», що реалізовується ГО «ЦПД “Конфіденс”» за підтримки уряду Норвегії.