Майстер-клас: Де живе злість?
7 серпня о 16:00 Емоції зазавичай ділять на «хороші» та «погані», і злість зазвичай зараховують до «поганих» емоцій. Діти часто чують від батьків: «Злитися не можна!», «Добрі люди не зляться!» тощо. Такий підхід має свої наслідки – непрожита злість накопичується і «вибухає» у найнесподіваніший момент, коли, здавалося б, немає причини для злості. Від цього страждають усі – й ті, хто зляться, й ті, хто поруч.
Запрошуємо дітей 10-12 років на майстер-клас «Де живе злість?»
07.08.2024
о 16:00, zoom
Ведуча – Анастасія Швець, сертифікована музикотерапевтка, викладачка, корекційно-музична педагогиня, членкиня Асоціації музикотерапевтів України та Української спілки психотерапевтів.
На майстер-класі діти зможуть:
* дослідити, що їх злить;
* зрозуміти, як вони проживають злість;
* дізнатися, в чому користь злості;
* знайти власний БЕЗПЕЧНИЙ спосіб проживання цієї важливої непростої емоції.
Буде цікаво!
Щоб дитина змогла доєднатися до безоплатного майстер-класу – зареєструйте її тут:
1. Перейдіть у Chat Bot;
2. Оберіть варіант «Вебінари та МК»;
3. Надайте відповіді на питання про себе;
4. Оберіть варіант “Батьки” або “Опікуни” у запитанні “Ви заповнюєте анкету як”.
5. Надайте відповіді на питання про дитину;
6. Оберіть бажаний захід зазначивши його номер.
7. Натисніть “Завершити реєстрацію”.
Захід відбувається в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Зупинка: Я», що реалізовується ГО «ЦПД “Конфіденс”» за підтримки уряду Норвегії.