Інтерактивний майстер-клас «І хто придумав це навчання?» +Подарунок-бонус: виготовлення «чарівного» блокнота
14 червня о 16:00 Чому навчання зазвичай асоціюється з чимось важким, нестерпним, примусовим? Чи реально навчатися й радіти? Чи можна запам’ятовувати інформацію легко й цікаво, а не зубрити ночами? Попереду ще довге літо і вам, мабуть, хочеться, щоб діти згадали про навчання не 31 серпня, але… Як це зробити, щоб не примушувати, щоб дитина сама хотіла вчитися, повторювати матеріал?
Ось про це все поговоримо на спеціальному майстер-класі «І хто придумав це навчання?», присвяченому закінченню шкільного року.
- Зустріч відбудеться 14.06 о 16.00 на платформі ZOOM
- шкидка реєстрація у телеграмі або вайбері
Спікер – письменниця, перекладачка, тренерка з ейдетики та мнемотехніки Мар’яна Лелик.
Запрошуємо: стомлених навчанням дітей середньої і старшої школи, яким би вже на сонечко, на велики з друзями, а не підсумкові контрольні писати. Доєднуватися можуть також виснажені навчальним роком тати, мами й учителі.
На майстер-класі з’ясуємо:
– скільки важить і як працює мозок;
– де і скільки зберігається інформація, яку ми вивчаємо, і чому інколи ми не можемо її знайти, тобто, пригадати те, що «вчили»;
– чому навчатися – це найкраща інвестиція в себе;
– до чого тут ігри?
– де і як, окрім школи, використовувати здобуті знання;
– багато іншого про те, як працює пам’ять.
Буде багато практики, сміху, відкриттів! Запевняємо, що після майстер-класу ваші діти подивляться на себе по-новому, стануть впевненішими й сміливішими.
Доєднуйтеся! Буде цікаво!
Долучившись до нашого проєкту, ви обираєте найкраще для себе та своїх дітей!
Ваша підтримка поруч разом із Confidence