Skip to main content

Вебінар: Діти та гаджети. Межі дозволеного.

12 травня о 19:00

Щойно з’являється вільна хвилинка – ваша дитина хапає телефон. Зсутулені плечі, примружені очі, неохоче реагує  на батьківські прохання. Та й навіщо? Життя в телефоні, на думку багатьох підлітків, набагато яскравіше й цікавіше, ніж реальне. 

Що ж робити батькам? Як реагувати, щоб не погіршити ситуацію, а, навпаки, допомогти дитині, “повернути” зацікавлення світом?

✔️Запрошуємо на вебінар 📲“Діти та ґаджети” всіх, кому близька тема.  

Зустріч відбудеться 

Дата проведення 12 травня о 19:00 

На платформі Zoom 

Попередня реєстрація за допомогою Телеграм/вайбер Бот – обов’язкова! 

Поміркуємо разом, чому діти обирають гаджети, а не книжку, прогулянку, малювання тощо.

Дізнаєтеся, які є ознаки інтернет /ґаджетозалежності в дитини; які рекомендовані вікові обмеження екранного часу.

Долучившись до нашої зустрічі, ви знайдете відповіді на низку питань, а головне – практичні рішення. 

Спікерка Юлія Костянець – психологиня, дитячо-юнацький психотерапевт, членкииня Української спілки психотерапевтів, фахівчиня ГО «ЦПД» «Конфіденс» допоможе батькам зрозуміти, як нормалізувати процес використання ґаджетів та девайсів дітьми.