Вебінар: Мотивація: бажання чи необхідність?
30 серпня о 19:00 Часто ми стикаємося з питанням: як змусити себе чи інших діяти? Що таке мотивація насправді? Чи це внутрішнє бажання, чи зовнішня необхідність? І головне – чи потрібно взагалі когось мотивувати?
Мотивація – це ключ до успіху в багатьох сферах життя. Проте не завжди зрозуміло, як правильно її застосовувати. Важливо вміти обирати підхід, який буде найкращим у кожній конкретній ситуації.
👉🏻Запрошуємо батьків, учителів керівників навчальних закладів, психологів і всіх, хто цікавиться темою саморозвитку, на інтерактивний вебінар
🌱 «Мотивація: бажання чи необхідність?»
⏰30.08.2024 о 19:00, zoom
Спікер – Ірина Сіткарьова, нейропсихологиня, дитяча та сімейна психотерапевтка.
Дослідимо:
-види мотивації;
– переваги та недоліки кожного з підходів.
Зробимо:
-практичний розбір ваших випадків для вибору оптимального варіанту мотивації.
❗️Щоб узяти участь у безоплатному вебінарі, зробіть наступні кроки:
1. Перейдіть у Chat Bot;
2. Оберіть варіант «Вебінари та МК»;
3. Надайте відповіді на питання про себе;
4. Оберіть варіант “Батьки” або “Опікуни” у запитанні “Ви заповнюєте анкету як”.
5. Надайте відповіді на питання про дитину;
6. Оберіть бажаний захід зазначивши його номер.
7. Натисніть “Завершити реєстрацію”.
Захід відбувається в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Зупинка: Я», що реалізовує ГО «ЦПД “Конфіденс”» за підтримки уряду Норвегії.