Skip to main content

Вебінар: Жити в балансі, або куди я витрачаю свою життєву енергію

3 листопада о 19:00
Ми часто чуємо, що, аби наше життя було щасливим і гармонійним, треба жити в балансі.
☀️Життєвий баланс — це коли ви задоволені всіма сферами життя та їхньою динамікою. Це цікаве, активне життя за своїми правилами, а не достатній рівень для виживання.
🔸Власне, як баланс пов’язаний з нашою життєвою енергією та яким чином можна його досягти?
👁‍🗨На ці та інші питання поговоримо на вебінарі «Жити в балансі, або Куди я витрачаю свою життєву енергію».
🗣️Спікер — Юлія Лазаренко — практичний психолог, психолог-консультант у методі позитивної психотерапії, спеціаліст у сфері арттерапії, хібукі-терапевт.
🗓️Коли: 3.11 о 19.00
🎥Де: платформа ZOOM, щоб отримати посилання – реєструйтесь нижче
📨На заході ви:
– дізнаєтеся про три сфери, важливі для реалізації внутрішніх ресурсів;
– ознайомитеся з балансною моделлю і нарешті зрозумієте, куди “витікає” ваша життєва енергія;
– проаналізуєте три основні фактори, які впливають на успіх у житті людини;
– виконаєте доволі прості, але дієві техніки та методики, які допоможуть вам по- іншому глянути на себе та своє життя.
Поговоримо про те, як покращити свій психоемоційний стан, зберегти психіку для повноцінного життя, як шукати сенс у простих речах, щоб активізувати емоційну енергію.🪅
🫰Девіз заходу: «Простими словами про важливі речі!»
💠Безоплатно! Безпечно! Цікаво! Корисно!
🪁Захід відбувається у межах проєкту «Зупинка: Я» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Доєднуйтеся! Буде цікаво!
Щоб узяти участь – реєструйтеся
Ваша підтримка поруч із Confidence.🌱