Skip to main content

Грудень 2025

Хочу написати відгук про курс “Робота з дітьми з особливими освітніми проблемами”. Я бежмежно вдячна викладачам Анастасії та Людмилі, які вели цей курс, вони його подали дуже цікаво та яскраво, кожну практичну роботу з ними було робити одне задоволення. я є матусею особливої дитини, тому цей курс дав мені можливість більше розуміти та знаходити підхід до своєї дитини. Я вам дуже вдячна за цей неоцінений вклад.