Skip to main content

Відгуки

Анжеліка

Наталіє, дякуємо за підтримку! Ми наповнюємося мудрістю та впевненістю на арттерапії. Раді знайомству з Вами!

Юстина

Сьогодні мала ще одне потужне спілкування – арттерапію з Наталією Пилипенко в нашому магічному жіночому колі. Цікаво було витягнути з підсвідомого події минулого, які були, виявляється, найщасливішими!) Назвати словами певні свої стани і зрозуміти, що так може бути! Відчути свою цінність у тому, що досі здавалося буденним і так зрозумілим…, заповнити собою увесь простір і дати місце в ньому іншій людині… Задихати швидше від почутої дуже цікавої й глибокої думки! І при цьому розуміти, що коли я це почула, побачила, відчула – значить, це є і в мені, це є мною, тільки, можливо, не настільки яскраво проявлене, придушене, не дозволене…

Олеся

Мені сподобалася спікерка заходу – Ірина Сіткарьова, бо вона така дуже жива, в контакті з нами була, із живими прикладами, швидко динамічно помічала аналогії чи наводила приклади. Не було формальності чи теорії, відірваної від життя чи нашої роботи модераторів”.

Щиро дякую!)

Настя

Дякую за такий чудовий проєкт! Особливо – дівчаткам, які впродовж цих тижнів працювали з нами. Уся інформація була дуже корисною! Я отримала багато позитивних вражень та емоцій.

Аліна

Було б чудово зустрітися ще через деякий час, щоб поділитися з нашими психологами змінами, які відбулися в нас, тим, як ми зуміли попрацювати над собою, своїм розвитком. Дякую! ❤️

Марго

Дякую за чудовий проєкт! Особисто я отримала більше, ніж очікувала. Психологи Настя і Марина не просто знавці своєї справи, а й дуже приємні та відкриті люди з добрим серцем. Упродовж проєкту я дізнавалася цікаву та корисну інформацію, виконувала вправи для заспокоєння, а також постійно отримувала розуміння й підтримку, яких мені так не вистачало. Щиро дякую.

Наталі

Це було неймовірно круто! Хотіла побувати на всіх майстер-класах, але обрала ляльку-мотанку і не пожалкувала. Чудова атмосфера: взаємодопомога, підтримка

Юля

Музикотерапія – це щось неймовірне. Дякуючи Марині, ми настільки відволіклися від буденності. І поспівали, і пограли на різних музичних інструментах, і поспілкувалися, а головне – від душі насміялися! Відчули себе п’ятирічними  дітками, які виражають свої емоції через музику

Марина

Організатори, ви – круті, сучасні, креативні, ресурсні. Дякую всім творцям атмосфери та якісного наповнення змістом.

Оксана

Тішуся  можливістю доєднатися до Вашого проекту, змогою поповнити свої знання корисною та цікавою інформацією. Величина ПОДЯКА вельмишановним спікерам за чутливе та доброзичливе ставлення до слухачів курсів. За готовність поділитись власним досвідом????

Залишити відгук