Юля
Музикотерапія – це щось неймовірне. Дякуючи Марині, ми настільки відволіклися від буденності. І поспівали, і пограли на різних музичних інструментах, і поспілкувалися, а головне – від душі насміялися! Відчули себе п’ятирічними дітками, які виражають свої емоції через музику