Skip to main content

Тетяна

Доброго дня!  Ми з дочкою проходили курс психологічної допомоги з Анастасією Швець.  Донька мала суїцидальні думки, а я не розуміла, що потрібно робити, чого робити не потрібно.  Вдячні Анастасії за людяність, підтримку, результати. Нам потрібно продовжувати працювати, але ми отримали відповіді та ключі, завдяки яким знаємо куди рухатися далі. Величезне дякую за Вашу діяльність🙏❤️