Skip to main content

Іванна

Добрий день! Хочу залишити відгук про терапію з вами мого сина Ярослава. 

За час терапії він навчився справлятися з нападами злості та агресії , навчився вибудовувати і розуміти власні кордони, справлятися та керувати своїми емоціями. Дякую вам за дієві поради.