Лариса
Я харків’янка і вперше звернулася по психологічну допомогу, через важкий емоційний стан. Знайшла цей ресурс, просто погугливши психологічну підтримку. Через телеграм призначили консультацію. Це моє перше спілкування з психологом, тому я дуже хвилювалася, як за короткий термін можна прояснити всі причини того, що відбувається. Зі мною працювала Людмила Борисенко. І я у захваті від консультації. Бо ми за короткий час дуже багато чого змогли обговорити. В мені допомогли структурувати весь той шар складних емоцій і дати конкретній ситуації схему за якою можна працювати. І це все тільки перша консультація. Пані Людмила викликала в мене довіру, хоча я сумнівалася, що зможу довіритися сторонній людині відразу. Дякую!