Ольга
Сьогодні я “відпустила” свою психотерапевтку 🫣 Це для мене дуже важливий крок. В нове самостійне життя ❤️🩹
Ці пів року були дуже складними… Озираючись назад я дивуюся, яке дивне відчуття часу: ніби одночасно пройшла ціла Вічність, а з іншого – вона промайнула, мов одна мить. Якби не якісь певні подієві маркери, я би не могла згадати, коли було те чи інше…
Проте мені пощастило, бо зі мною весь цей час була пані Людмила @Людмила Борисенко (вона не тегається, нажаль)
Це був надзвичайно цінний досвід, коли можна було бути собою і говорити про все на світі. А головне – отримувати важливі поради та підтримку. Я за ці кілька місяців “виросла” і зрозуміла багато чого… Навчилася давати раду своїм емоціям, стабілізувати себе в критичних ситуаціях (треба тренуватися насправді постійно)… Я чекала наших зустрічей з нетерпінням, хоча іноді забувала, чи було мені якесь домашнє завдання 🫣 Зрозуміла, що все треба записувати. “Краще тупий олівець, ніж гостра пам’ять” – так завжди казав Олег. А ще, тепер я не боятимуся психологів. Мабуть. Хоча і не кожен буде “твоїм”. Мені пощастило, що я обрала інтуїтивно саме пані Людмилу) З нею було комфортно.
Тож життя триває і вчуся його жити по-новому.
Щиро вдячна ГО “Центр психологічної допомоги “Конфіденс” за їхню працю, психологічну підтримку всіх, хто зараз цього так потребує 🙏❤️🩹