Віра
Дякую. Я дуже вдячна пані Людмилі. Це реально допомагає. Єдине про що я жалію, що не звернулася раніше. Я завжди була сторонницею психічного здоров’я і роботи з фахівцями. Зараз переконалася персонально, що ніякі душевні розмови з друзями не є заміною професійної допомоги.