Skip to main content

Оксана

Анастасіє, добрий вечір! Дякую за вебінар, з нетерпінням чекаю продовження🙏

Дякую, що простими словами Ви доносите “болі” наших дітей і нас, батьків. Дякую, що є спеціалісти такого високого рівня. Особливо дякую за один із Ваших талантів: говорити важливі речі й попадати прямо в сердце❤️