Skip to main content

Марія

Доброго дня❤️хотіла подякувати від всієї родини психологу Шабановій Яніні❤️

Ми дуже вдячні їй, що провела таку прекрасну роботу із новою дитиною.

Ми переселенці і дитина – дівчинка-підліток, цей період він ускладнений для всіх.Те, як донечка стала поводитись після терапії, мене дуже приємно вразило❤️ Дякую Вам за те, що даєте таку змогу для нас бути емоційно здоровими людьми❤️