Надія
Відгук про роботу Ольги Літвінової!
Я дуже вдячна долі за те, що на моєму життєвому шляху вчасно з’явилась Ольга Володимирівна. Як фахівець – дуже досвідчена і кваліфікована, а як людина – дуже приємна,чуйна, уважна і небайдужа. Вона допомогла мені і моїй онучці розібратися і прийняти правильне рішення в непростій ситуації. Дякую Вам, пані Ольга, за Ваш професіоналізм і людяність. Дякую проєкту “Зупинка: Я” за вашу професійну команду, за піклування про психічний стан українців!”