Віталіна
Побачила пропозицію звернутися до проєкту, який реалізовує громадська організація Confidence за психологічною підтримкою, і вирішила скористатись цією можливістю.
Це був мій перший досвід роботи з психологом. Раніше я скептично ставилась до цього, вважаючи, що допомогу потрібно шукати сину (якщо йому допоможуть, то і мені автоматично стане легше). Але на мою особисту щоденну війну наклалася повномасштабна і запас моїх сил помітно зменшився.
Так розпочалися мої заняття з Анастасією Швець. Після першої ж зустрічі я відчула, як це важливо і дієво, коли тебе вислуховує і підтримує фахівець. Окрім спілкування, Анастасія застосовувала цікаві для мене інструменти, як арт-терапія, малювання під музику, складання ресурсних списків.
По закінченню курсу занять я відчула значне зниження моєї тривожності, більшу впевненість в собі.
Я щиро вдячна проекту і його фахівцям за допомогу в такий нелегкий для всіх час. Бажаю всім сил і здоровʼя і скорішого мирного життя.