Skip to main content

Ірина

Хочу подякувати Вікторії Мирошніченко за сесію! Вона дала мені дуже багато класних технік, щоб вчасно зупинятись і не кричати на дитину і, хоч я ще жодної не встигла спробувати, навіть лише після розмови стало якось легше, кричати не хочеться і з’явилась віра, що у мене все вийде. Безмежно вдячна❤️