Skip to main content

Анна

Велике дякую за курс консультацій з психологом ! Це було, дуже важливо та корисно для мене! Дякую всій вашій команді та фонду,за таку допомогу людям. Велике дякую,психологу Наталія Калентарова Яка зі мною працювала.