Skip to main content

Оксана

Дуже вдячна психологу Антоновій Антоніні за консультації, роботу, доброзичливе ставлення, розглядання моїх проблем та шляхи їх вирішення. Вже після перших зустрічей у мене з’явилися зміни в кращу сторону: я стала більш впевнена в собі, зрозуміла як рухатись далі і в якому напрямку. Для мене це дуже важливо. Я зрозуміла, що в мене все вийде. Я зможу. Дякую.