Skip to main content

Олена

Доброго дня, різко увімкнулась, зараз ативна,проходжу курси вокальні, це як новий ковток дихання, роблю те, що подобається, почуваю себе в ресурсі Дякую за сеанси, було дійсно дуже корисно, давно не могла наважитись але рада що все таки зробила цей крок. Я почуваю себе на багато краще ніж до терапії, +100 до гармонії з собою, дуже вдячна Вам, пані Марина!)