Анонімно
Дуже вдячна за онлайн-конференції. Багато чого нового взнала, психологічно відпочила. Було приємно спілкуватися з фахівцями.
Дуже вдячна за онлайн-конференції. Багато чого нового взнала, психологічно відпочила. Було приємно спілкуватися з фахівцями.