Анонімно
Я хочу висловити величезну подяку Анні Богдановій за психологічну підтримку, за роботу, яку вона для мене зробила, за те, якою людиною я стала за період спілкування з нею. На початку я була на емоційному дні, мій чоловік військовий і я залишилася одна з дітьми і з купою проблем на своїх плечах. А потім, крім війни на нашу сім’ю чекали величезні і дуже болісні втрати рідних людей. На фоні цих втрат, на фоні втоми від війни і розлуки нашій сім’ї було дуже важко і мені було дуже важко. Я пам’ятаю, як чоловік їхав на бойове завдання і сказав мені, що дивлячись на мене, йому страшно залишати зі мною дітей. Такий мій стан був тоді. А потім почалась наша робота з Анною і крок за кроком я вибиралась із тієї “ями”. Під час терапії в моєму житті були ще болісні втрати і потрясіння і знову стосунки в сім’ї були дуже важкими. Але сьогодні під час розмови з нею я відчула, що я вже можу сама, що мені немає більше про що їх запитати, більше не хочеться просити про допомогу, бо Аня дала мені просто нереальну підтримку, показала, що я вмію і можу сама, направила на той шлях, на якому я зараз впевнено стою і, незважаючи на всі труднощі, моя сім’я зараз перейшла на новий етап, де ми разом і нам добре. Я пишу зараз це і плачу, бо заради таких людей я розумію, що ми воюємо, поки в Україні є такі щирі люди і такі круті спеціалісти, нам є за що боротися!! Аню, дякую тобі величезне, ти зберегла одну родину військового, ти навчила мене, як нам в таких складних умовах жити і завдяки цьому ми разом можемо змінити майбутнє України. Цей проєкт порадував мені щось більше, ніж просто психологічні консультації, мені ніби подарували мене і мою сім’ю ❤️