Skip to main content

Анонімно

Щиро дякуємо Гаркуші Марині за проведену карткову гру «Коло безпеки» для учнів нашої школи .Форма проведення  заняття у вигляді гри дуже сподобалася дітям та дозволила сформувати в учасників систему уявлень і знань з питань явища насильства та особливостей звернення по допомогу. Особливо дітей  зацікавила ситуація з теми «Дитина і насильство в Інтернет-мережі». Дякуємо  за атмосферу створену під час потрібних зустрічей. Було комфортно і пізнавально.