Skip to main content

Анонімно

Дякую Наталії Черняковій за неймовірний майстер-клас з виготовлення мотанки в парку «Відрадний». Надзвичайно дружня, підтримуюча, надихаюча атмосфера локації. Пані Наталія зігрівала наші душі й допомагала впевнено створювати свої мотанки-красуні. Дякую за тепло! Щиро бажаю успіху пані Наталії,  її колегам та вашій громадській організації.