Анонімно
Хочу надати відгук про роботу з психологом Людмилою Борисенко. Вона мені дуже допомогла! За 10 сесій ми встигли дуже багато. Мені подобається її підхід. Вона мотивувала мене усвідомлювати себе в моменті, співпереживала моїм життєвим складнощам та допомагала знаходити вихід. Тепер я відчуваю себе впевненіше та краще. Зокрема покращився сон та моя продуктивність в житті. Я дуже рада, що знайшла цей проєкт! Безмежно вдячна Людмилі та вашому проєкту «Зупинка: Я».