Анонімно
Загалом я задоволений роботою як з психологом, так і з психіатром. З психологом я пропрацював проблеми, які турбували мене. Навчився краще розуміти свої емоції, казати про свої почуття, обирати себе, а не інших. Позбувся суїцидальних думок, які до терапії були майже кожного дня. Навчився відслідковувати причини погіршення чи поліпшення емоційного стану. З психіатром я теж мав дуже продуктивну консультацію.