Skip to main content

Анонімно

Хочу подякувати вашій організації за психологічну допомогу в такі важкі часи. Я працювала з чудовим психологом Перетятько Оксаною, і хочу сказати, що це наче ковток свіжого повітря. Це спеціаліст з великої літери і саме з її допомогою я знову почала радіти життю з надією на світле майбутнє. Дякую, що лікуєте душі!