Анонімно
Я працювала з пані Юлією, і хочу сказати їй велике “Дякую” за її кваліфіковану роботу, співучасть, розуміння. Психологічний супровід, направду, дав мені можливість розібратися та впоратися зі своїми проблемами, труднощами. Однозначно пораджу вашу психологічну допомогу моїм рідним, друзям, колегам.