Анонімно
Щиро дякую пані Яні Калініченко та пані Ользі Сьомік! Отримала неймовірне задоволення від зустрічей, дякуючи тренерам. Кожна зустріч була насичена практичними кейсами, вправами, відео- та аудіосупроводом. Кількість дієвого та корисного матеріалу вражає, кожна вправа доречна, логічно пов’язана з попередньою. Висновки: курс – супер, робота тренерів – це окреме захоплення (тепер точно знаю з кого братиму приклад), емоційна сторона – ніхто не залишається без уваги, все на позитиві, щиро, емпатійно. Дякую ❤️🤗