Skip to main content

Анонімно

Пишу Вам подякувати!  Захід був дуже класний і захопливий! Мій син Антон зацікавлено розповідав всю дорогу додому про сортування сміття, про час розкладання різних видів відходів, про важливість турботи про довкілля. Сказав, що з цього дня особисто контролюватиме сортування відходів у нашій сім’ї👌А експеримент з очищення води продемонстрував нам вдома і нагадав, що зубну щітку слід змінювати 1 раз в місяць і помив із милом наші гребінці. Щиро дякуємо фахівцям Олені й Наталі за цікаві активності, запал, енергію, руханки, загадки й посмішки в наших діток у такий непростий час.