Анонімно
Щиро дякую за віру, підтримку та турботу, теплоту на кожній із зустрічей Вероніці Олійник. У моєму житті цей досвід вперше, чесно кажучи, я в захваті від вас, вашого ставлення. Бажаю подальшого натхнення! Щаслива, що маю можливість працювати з вами і взагалі, що знайома з прекрасною жінкою.