Skip to main content

Анонімно

Не можу не написати відгук про роботу з психотерапевтом Центру психологічної допомоги «Конфіденс» Ольгою Хижняк. Кілька місяців тому я звернулася з проблемою емоційного вигорання. Велика завантаженість на роботі, проблеми в особистому житті, ситуація в країні повністю вибили мене з колії. Але завдяки заняттям з психотерапевтом я змогла повернутися до нормального стану. Мені дуже допомогли вправи, які давала пані Ольга. Також я із задоволенням і великою користю для себе прочитала усі рекомендовані книги. Велике дякую!