Анонімно
Зараз я відчуваю себе щасливою людиною, хоча коли записувався на першу консультацію, мені здавалося, що життя втратило сенс. Поступово, маленькими кроками, завдяки потужній підтримці, я йшов до усвідомлення, що навкруги так багато прекрасних речей, які потрібно навчитися бачити. Дякую, що допомогли мені зрозуміти, що буває не тільки чорне та біле, а існує безліч інших чудових фарб, що є багато моментів, які надихають, інтригують, чарують та приносять задоволення.