Анонімно
Добре, що ви допомагаєте людям у цей важкий період, коли всі в нескінченному стресі. Я зареєструвалася і працюю з психологом, яка відкрила мені очі на те, що я ніколи не бачила. Сьогодні прослухала цікавий вебінар і записалася ще на 2. Вважаю, що інформація, яку ви презентуєте, важлива та необхідна для кожного українця. Дякую за вашу працю!