Анонімно
Хочу щиро подякувати Вам, Марина, за проведені заняття з моїм сином. За час спілкування з Вами дитина змінилася в кращий бік. Він став набагато спокійнішим, зникла тривога, яка була, і він зміг поговорити відкрито про ті проблеми, які він відчував, але про них не говорив довгий час. Щиро Вам дякую ❤️