Skip to main content

Травень 2025

Дуже вдячна психологині Людмилі Борисенко. Я познайомилася з нею під час гострої фази горювання після втрати мами. Не була впевнена, що зможу говорити про особисте, але вже на першій зустрічі відчула, що мене розуміють і готові підтримати. Це було дуже професійно, мʼяко, людяно! Практики (афірмації, написання листа) потроху допомогли зменшити біль і налагодити сон.
Дякую пані Людмилі за підтримку. Ці зустрічі буквально врятували мене.
Успіхів проєкту! Ви робите надважливу і таку потрібну справу!