Skip to main content

Листопад 2025

Відвідавши курси залишилася дуже задоволена ,адже дізналася багато цікавого та поповнила свої знання. Дякую кураторам курсу, Людмилі Кунєвій та Анастасії Швець ви неймовірні.На лекціях було дуже цікаво, бо використовувалася і опрацьовувалася, як теоретична частина так і практична.Матеріал був дуже змістовний та чіткий.