Skip to main content

Лютий 2026

Пані Тетяна надзвичайно приємна у спілкуванні. Зустрічі з нею правда очікуєш бо завжди пропонувала цікаві і нові методики у вирішені проблем . Докладно описувала і пояснювала про кожний крок під час консультації . Уважно вислуховувала. Завжди привітно вітала . Створювала атмосферу комфорту і затишку . І що зараз важлива я і важливо допомогти мені . Дякую їй !