Березень 2026
Мені сподобався м’який супровід моєї психологині, її доречні питання й коментарі. Це було справді підтримуюче, з зануренням у причини. Я отримала певні пояснення щодо власних реакцій і поведінки оточення. Це допомогло впоратися з досить складною задачею, яку вирішувала на даному життєвому етапі. Щиро вдячна!