Майстер-клас для підлітків: Самоцінність та самооцінка, їхній вплив на особистість
14 серпня о 16:00 Безумовно приймати себе такими, якими ми є, чи все ж зважати на досягнення? Обидві відповіді правильні, але тільки тоді, коли співіснують разом. Це про відчуття самоцінності й самооцінки, які, як глечик з водою: щоб зберігалася водичка, потрібен міцний глечик без тріщин, і щоб глечик мав сенс, в ньому повинна бути вода.
Запрошуємо підлітків на майстер-клас психологині Марини Ковтун «Самоцінність та самооцінка, їхній вплив на особистість»
14.08.2024
О 16.00, zoom
Поговоримо про самоцінність як основу – ми є і це вже цінно! І про самоцінність, щоб вчитися відчувати важливість і користь своїх дій.
Також учасники майстер-класу дізнаються
– що таке самоцінність та самооцінка, як вони формуються;
– Якою буває самооцінка, як її розвинути та підтримувати свою самооцінку.
Чекаємо! Буде цікаво!
Щоб дитина змогла доєднатися до безоплатного майстер-класу – зареєструйте її тут:
1. Перейдіть у Chat Bot;
2. Оберіть варіант «Вебінари та МК»;
3. Надайте відповіді на питання про себе;
4. Оберіть варіант “Батьки” або “Опікуни” у запитанні “Ви заповнюєте анкету як”.
5. Надайте відповіді на питання про дитину;
6. Оберіть бажаний захід зазначивши його номер.
7. Натисніть “Завершити реєстрацію”.
Захід відбувається в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Зупинка: Я», що реалізовується ГО «ЦПД “Конфіденс”» за підтримки уряду Норвегії.