Skip to main content

Березень 2026

Щиро дякую Швець Анастасії за професіоналізм, уважність і небайдужість. Після консультації з нею я чітко зрозуміла, що відбувається і в якому напрямку потрібно працювати. (Це був тривалий шлях)
До цього інший спеціаліст запевняла, що все добре і дитина просто «переросте», не помічаючи жодних труднощів. Проте мене як маму поведінка дитини насторожувала і, як з’ясувалося, не даремно.
Вдячна Анастасії за уважний підхід, компетентність і допомогу в ситуації.