Березень 2026
Дуже дякую Юлії, за те що за цей короткий період змогла мені допомогти вибратись з дуже пригніченого стану і скажу відверто, стала мені дуже близькою персоною, до якої мені хочеться звертатись, щоб просто допомогти знайти відповіді для себе. Консультації ніколи не переносились, хіба що з моєї сторони і то це не було жодних проблем, якщо попередив завчасно.
Мені подобається те, що Юлія не пропонувала мені якісь чіткі практики, а допомагала мені знайти власні, щоб я міг відволікатись і приводити свій стан у порядок. І дякую їй, що змусила мене написати наш контракт, який тепер дає мені сили і тепер я хочу боротись за своє життя, а не здатись і покинути його.
Дякую проєкту за можливість людям, які втомились від пошуків “психолога” з додатків, а дійсно можуть залучитись допомогою спеціаліста. Як мінімум ваш проєкт спас одне життя – моє, і я буду вдячний вам до кінця життя за цю можливість продовжувати свій тернистий, але такий МІЙ шлях у цьому житті