Грудень 2025
Дуже вдячна пані Ользі Нестеренко за зустрічі, справжню допомогу, розуміння та підтримку. Після консультацій я була окриленою, іноді сконцентрованою на питанні, іноді замріяною, але завжди огорнута приємною турботою та з післясмаком позитиву на цілий тиждень. Щиро дякую🤗