Грудень 2025
Хочу приєднатися до подяки за дуже професійний курс, подякувати лекторам – пані Анастасії та пані Ірині. Вперше проходжу курс щодо роботи з дітьми з ООП, дякую за ази, які потрібні в діагностичній роботі. Щоразу, коли слухала лекції, переконувалася, що ваша професійність – найвищої проби. Безмежно вдячна за оперативні відповіді на всі наші запитання. Ви наші медіанатхненники!