Грудень 2025
Неймовірно корисним для мене особисто був формат роботи в групі. У такому форматі на тлі інших учасників чіткіше бачиш якісь свої характеристики, наприклад, підвищену тривожність. Це дає привід порефлексувати. А ще дуже допомагало питання Антоніни «Що ти в цей час відчувала?». Воно повертає фокус всередину себе. І змушує інакше оцінити ту чи іншу ситуацію. Я дуже рада, що змогла взяти участь у такому форматі занять! Дякую)