Skip to main content

Листопад 2025

Вітаю! Хотіла б залишити відгук. Працювала в терапії з фахівчинею Яною Калініченко. Передусім, Яна – це людина, яка підтримувала та дуже обережно ставилась до усіх моїх проблем. Це надзвичайно чуйна психологиня, вислухала та допомогла мені в багатьох аспектах мого життя. Також дала можливість розкритись мені на сесіях та дала мені інструменти, якими я користуюсь у житті зараз. Я дуже вдячна їй та команді за допомогу в надскладний для мене час! Бажаю успіхів та натхнення їй для роботи 🫶🏼 Яна – Ви крута, з Вами було легко та приємно спілкуватися. Дякую Вам 🙏🏻