Марія
Доброго дня❤️хотіла подякувати від всієї родини психологу Шабановій Яніні❤️
Ми дуже вдячні їй, що провела таку прекрасну роботу із новою дитиною.
Ми переселенці і дитина – дівчинка-підліток, цей період він ускладнений для всіх.Те, як донечка стала поводитись після терапії, мене дуже приємно вразило❤️ Дякую Вам за те, що даєте таку змогу для нас бути емоційно здоровими людьми❤️