Серпень 2025
Пройшла навчання за програмою “Робота з дітьми з ООП”. Змістовно, цікаво. Дуже задоволена, що попала на навчання, була на всіх зустрічах, дуже позитивні викладачі, які взаємодіяли, пояснювали, емоційно включалися в ситуації. Гарно дякую! Планую і надалі брати участь у різних заходах організації.