Skip to main content

Анонімно

Це не перша робота з психологом, але це перша, де з першого сеансу я відчула, що я в безпеці, що мене не засудять і змогла відкритися більше. Дуже багато змін на краще відчутні вже зараз. Я стала більше розуміти себе і більше думати про себе. Дуже дякую проєкту та пані Галині Мазур.